Menu Zavřeno

Profil firmy

Představujeme vám firmu MK izolstav, s.r.o., která se zabývá izolatérstvím a realizací staveb.

Ačkoliv společnost MK izolstav, s.r.o. začala aktivně působit na trhu od 1. ledna 2009, působí ve své podstatě na trhu již od roku 1997, protože vnikla ze společnosti Miroslav Konopáč, která byla v roce 1997 založena.

Společnost prošla od svého vzniku dlouhým vývojem. Dnes je stabilní a solventní firmou s více než 25 zkušenými pracovníky z oblasti izolací, klempířství, pokrývačství, zednictví a zámečnictví.

Nabízíme profesionální zpracování všech materiálů a technologií podle ekonomických možností a požadavků zákazníka. Zdarma vám poradíme a zpracujeme cenovou nabídku. Stabilita firmy umožňuje financovat zakázku po dobu výstavby z vlastních zdrojů.
O stabilitě úspěšnosti firmy svědčí řada akcí realizovaných nejen v České republice, ale také v zahraničí, např. na Slovensku, v Polsku, Německu nebo ve Francii.

Poskytování služeb ve vysoké kvalitě a s dlouhou garancí je naším dlouholetým cílem. Proto jsme se rozhodli v naší společnosti posunout laťku ještě o něco výše. Během prvních měsíců roku 2007 proběhla ve firmě příprava na certifikaci systému jakosti ISO. V květnu 2007 společnost úspěšně splnila požadavky systémových norem ČSN EN ISO 9001:2001 a získala certifikát jakosti ISO 9001.